KALIFORNIA: séria silných ZEMETRASENÍ. Anomálna HORÚČAVA, POŽIARE. USA, Čína, Japonsko, Nemecko 2019

Číst knihu AllatRa online

V júni 2019 došlo v Kalifornii k roju z viac ako 1 000 zemetrasení, ktoré vedci ohodnotili ako predzvesť silnejšieho zemetrasenia. A 4. júla došlo k silnému zemetraseniu s magnitúdou 6,6 a na druhý deň k ešte silnejšiemu – s magnitúdou 7,1. A opätovne bol v Kalifornii zaregistrovaný roj z viac ako 1 000 zemetrasení.

Dobrovoľníci medzinárodnej internetovej televízie ALLATRA TV sa spojili s účastníčkou MSH „ALLATRA“ Narou z Kalifornie a tá sa podelila o prežitú skúsenosť a svoje pochopenia po zemetrasení, ktoré pocítila celá ich rodina.

V júni sa obyvatelia USA a Kanady stali očitými svedkami zimných krajiniek uprostred leta. V tej dobe sa tiež v južnej a centrálnej časti USA rozpútali silné búrky, ktoré zapríčinili sériu ničivých tornád, záplav, veľkého ľadovca i nárazových vetrov.

V Číne došlo k ničivému zemetraseniu, v dôsledku ktorého zahynuli ľudia.

V Japonsku bol zaznamenaný nový teplotný rekord za posledných 127 rokov. Anomálna horúčava a chýbajúce zrážky podporili vznik požiarov v Izraeli a Nemecku. Oheň sa neľútostne rozšíril po lesných porastoch i sídlach a zbavil ľudí domov aj existenčných prostriedkov.

V Odese a Odeskej oblasti bola voda na miestnych plážach niekoľko dní zafarbená na neprirodzene zelenú farbu. Dobrovoľníci medzinárodnej internetovej televízie „ALLATRA TV z Odesy sa spojili s miestnym vedcom Vladislavom Balinskim, ktorý vysvetlil možné príčiny takého anomálneho javu.

Na poštu ALLATRA TV pokračujú posielať svoje pozorovania očití svedkovia z celého sveta – takto sme dostali list od Gennadija, ktorý bol v Mexiku a porozprával o probléme, spojenom s množstvom morských rias na plážach Karibského mora. 

Spôsoby riešenia a východisko zo vzniknutej situácie pozerajte v reláciách na ALLATRA TV: „Klíma. Budúcnosť je teraz“ a „Prichádza to. It is coming“. 

Knihy ANASTASIE NOVYCH pre všetkých, ktorí túžia poznať Pravdu: https://allatra.tv/sk/category/knigi-anastasii-novykh

Pozývame všetkých záujemcov pripojiť sa k projektu „Mimoriadne klimatické správy“. Môžete to spraviť práve teraz, keď napíšete na e-mail: [email protected]

Zatím žádné komentáře...


Mimořádné zprávy