Mimoriadne klimatické správy. TALIANSKO. 1. diel.

Číst knihu AllatRa online

30. januára 2018 bola v éteri ALLATRA TV Igorom Michajlovičom Danilovom v relácii „Prichádza to. It is coming.“ vyslovená informácia o nebezpečenstve, hroziacom Apeninskému polostrovu. Štatistika a analýza klimatickej situácie v Taliansku od 30. januára do dnešného dňa fakticky dokazujú, že proces sa už začal a naberá obrátky. Anomálne sneženie, nevysvetliteľný úhyn vtákov, klíma Talianska, ktorá sa mení na očiach jeho obyvateľov. O tomto vo vydaní Mimoriadnych správ na ALLATRA TV.

Čerstvé správy, aktuálne udalosti, informovanie o tých nadchádzajúcich katastrofických prírodných procesoch, ktoré sa v najbližšom čase stanú realitou pre určité krajiny a kontinenty. Čo si dnes urobil pre to, aby si mal ty a tvoji príbuzní a blízki šancu prežiť zajtrajší deň? Správa "O problémoch a dôsledkoch globálnej zmeny klímy na Zemi. Efektívne cesty riešenia daných problémov

 

Konstantin (reportér ALLATRA TV, Kyjev): Zdravím Vás! Dnes jednou z najdiskutovanejších tém vo svete je téma klímy. Každý deň v novinových zdrojoch vidíme stovky správ o tom, že dochádza ku klimatickým anomáliám a počasie prekonáva nové rekordy. Udalosti, odohrávajúce sa dnes, v týchto dňoch v Taliansku, zvlášť priťahujú našu pozornosť. A nie je to prekvapením. Veď v relácii «Prichádza to. It is coming» na ALLATRA TV Igor Michajlovič Danilov upozorňuje na prebiehajúce kataklizmy na talianskom polostrove.

 

__________

 

Fragment z relácie «Prichádza to. It is coming»

Igor Michajlovič Danilov:  Začnú nás počúvať vážnejšie, keď zavŕzga „čižma“, mám na mysli Taliansko, to, čo sa tam udeje, ale my to dnes ozvučujeme.

__________

 

Konstantin (reportér ALLATRA TV, Kyjev): Podrobnejšie o tom, čo sa deje v tejto chvíli v Taliansku v reportážach našich kolegov z Európy.

Alexander (reportér ALLATRA TV Deutschland, Mannheim): Zdravím Vás! Tu je špeciálny korešpondent „ALLATRA TV Deutschland“ Alexander. Áno, skutočne, sledujúc klimatické udalosti v Taliansku máme možnosť pozorovať prírodné anomálie. Každoročne na území Talianska prebieha migrácia vtákov smerom k Afrike. Jednako nedávno, 30. januára 2018, miestni obyvatelia v Ríme objavili veľké množstvo mŕtvych vtákov. Miestni zoológovia konštatujú, že príčinou smrti vtákov sa stali mnohopočetné zranenia a zlomeniny, ktoré získali pri zrážke a nie nejaké zriedkavé ochorenie. Ako podotýkajú zoológovia, pre nich zostáva nejasnou príčina toho, čo viedlo k tomuto javu. V tejto otázke je zaujímavý najmä názor profesora Vladimíra Gadušina, ktorý poukazuje na citlivosť vtákov na magnetické výkyvy. Ako je známe, pri preletoch sa vtáky orientujú podľa geomagnetických polí Zeme. Prudké magnetické skoky sú schopné dezorientovať ich. Čo sa najskôr aj stalo. Toto sa javí byť nepriamym dôkazom toho, že v danom regióne prebiehajú geomagnetické anomálie.

K silnému zemetraseniu s magnitúdou 4,8 podľa Richterovej stupnice došlo 3. februára v Chorvátsku. Účinky tohto zemetrasenia bolo možné pozorovať aj na území Bosny a Hercegoviny, Macedónska a tiež Talianska.

Chcel by som tiež pripomenúť rekordné sneženie v Taliansku. Napríklad v horskom hoteli v Melangu museli vojaci použiť vrtuľníky kvôli tomu, aby evakuovali okolo 100 turistov a členov personálu, ktorí boli snežením odrezaní od vonkajšieho sveta. Rekordné množstvo snehu v priebehu posledných dní zapríčinilo nepriechodnosť cesty k stredisku, hotel bol rovnako odpojený od elektrickej siete. Na evakuáciu boli použité vrtuľníky armády a finančnej polície.

Celkovo uviazlo v talianskych Alpách okolo 11 000 milovníkov zjazdárskeho lyžovania, ktorí sem prišli na vianočné prázdniny. V meste Sestriere v noci z pondelka na utorok zavalila snehová lavína päťposchodovú budovu. Našťastie tu nik neutrpel vďaka včasnému varovaniu o nebezpečenstve.

— Dobrý večer! Teraz zamierime urobiť skype-interview s naším reportérom ALLATRA TV Taliansko Marisou Moretti o klimatických anomáliách, prebiehajúcich na Apeninskom polostrove a o reakcii ľudí.

Marisa (reportér ALLATRA TV Taliansko): Narodila som sa v Ríme. Som Talianka. Klíma sa mení. Žijeme v klíme, ktorá už vôbec nie je talianskou klímou. V tomto období roka som bola zvyknutá vidieť modré, kľudné nebo... teraz je to všetko sivé. Nedá sa povedať, že je to teraz čosi známe. Všetko všade je sivé.

A čo sa týka pádu vtákov, oni jednoducho hovoria: „To je podivný masový úhyn vtákov. Možno, že niekto nasypal jed...“ Rôzne hypotézy boli vytvorené. Všetko kvôli tomu, aby ukázali, že ľudia sa akoby nemajú ničím znepokojovať a nepridávať význam tejto správe. Teraz neviem, či to bolo urobené vedome, aby sa vyhlo tomu, že ľudia sa budú báť a vyhľadávať informácie, alebo z nevedomosti.

Musíme si byť vedomí toho, že udalosti sa nestávajú náhodne. Že náš obraz života, naše myšlienky, naše pocity – sú príčinou. To je príčina. To, čo vidíme – to je len výsledok. Preto jediné, čo môžeme urobiť – to je zmeniť seba.

Ďakujeme za všetko, čo robíte, veľmi silno cítim túto vnútornú jednotu.

Konstantin (reportér ALLATRA TV, Kyjev): Informácie, podané v relácii «Prichádza to. It is coming» na ALLATRA TV dávajú pochopiť, že ľudstvu stojí za to silne sa zamyslieť nad svojou budúcnosťou a urobiť pre seba jediný záver, že zachrániť sa možno len zjednotením na duchovnom základe. Voľba ostáva na človeku. Žiť alebo umrieť sa každý rozhoduje sám.

  
Hodnocení: 5 / 5 z 38
Zatím žádné komentáře...


Mimořádné zprávy