EVAKUÁCIA ĽUDÍ POKRAČUJE! Požiare spálili 100 000 ha → Austrália, USA. ANOMÁLNE sneženie a horúčava

Číst knihu AllatRa online

ANOMÁLNA JESEŇ – horúčava a sneženie. Čo sa deje na planéte? POŽIARE V KALIFORNII. ŽIVELNÉ lesné požiare (Austrália, USA, Libanon, Sýria). URAGÁN V RUSKU.
Reportéri ALLATRA TV pokračujú v objasňovaní rozsiahlych klimatických zmien na celom svete.

V tomto vydaní sledujte:

  • Lesné požiare (Kalifornia a Colorado v USA, Austrália, Libanon, Sýria)
  • Anomálne teplá jeseň na severnej pologuli a netypicky studená jeseň v centrálnom Rusku
  • Silné mrazy a sneženie (Škandinávia, Estónsko, Rusko a USA)
  • Silné ľadovcové búrky (JAR a Argentína)
  • Názor psychiatričky a psychoterapeutky.
  • O svoj názor na tému globálnej zmeny klímy, o neodkladnej nutnosti zjednotenia ľudstva, sa v interview pre ALLATRA TV podelila psychologička Diana OLEJNIK.

Dnes sa pre väčšinu z nás všedný deň zakončil zvyčajne, ale už zajtra sa všetci môžeme stať bezprostrednými účastníkmi klimatického kolapsu, trvale naberajúceho intenzitu na planéte. Pred zemetrasením, hurikánom, záplavami, prírodným požiarom nie je chránený nikto. Čo robiť, ako existovať?

„Dnes sa ľuďom neprinášajú informácie. A všetci o tom vedia. A o to viac je to obzvlášť známe nám v ALLATRA TV, pretože naši účastníci sú po celom svete a existuje program, týkajúci sa klímy – „KLIMATICKÁ KONTROLA“ a podobne.

A od očitých svedkov, ktorí tam žijú, prichádza veľmi veľa takých informácií, ktoré sa v tlači zamlčujú. Krásne to chápeme, a v minulej relácii sme s tebou prejednávali práve to, čo tlač zamlčuje, aby nesiali paniku. Nuž, taký je spotrebiteľský poriadok.

A mnohí si teraz položia otázku: „Ale čo robiť?, Priatelia, ale čo robiť?“ Nuž, východisko je veľmi jednoduché. Spravme spoločne trebárs na platforme ALLATRA TV skutočnú občiansku televíziu, všeľudskú televíziu, kde v rovnakom programe o klíme budeme môcť o tomto otvorene a čestne vzájomne hovoriť. Veď ak je človek informovaný, už je vyzbrojený. Vari to nie je tak?“ – I.M. Danilov (relácia „Šanca na hrane“).

Cesty riešenia a východisko zo vzniknutej situácie sledujte v reláciách na ALLATRA TV:

Relácia „ŠANCA NA HRANE

Relácia „KLÍMA. BUDÚCNOSŤ JE TERAZ

Knihy ANASTASIE NOVYCH pre všetkých, ktorí túžia poznať Pravdu https://allatra.tv/sk/category/knigi-anastasii-novykh

Elektronická pošta: [email protected]

Zatím žádné komentáře...


Mimořádné zprávy