Informačně-analytický portál
    

Smrť morských zvierat – Varovanie pre ľudí

Srdcervúce zábery! Príčina záhadného úhynu morských živočíchov odhalená.

Kaspické more: Žiaľ, tulene bez známky života sa za posledné roky na ruskom brehu Kaspického mora objavujú s hrozivou pravidelnosťou. Donedávna však bol ich počet v rádoch desiatok a stoviek, a teraz sa počet vyšplhal do rádu tisícov. Začiatok decembra 2022 Rusko, Dagestan: Pobrežie Kaspického more v Dagestane blízko mesta Machačkala sa premenilo na tulení cintorín. Príboj vyplavil na breh viac ako 2,5 tisíc zjavne zdravých, dobre vyživených, ale mŕtvych jedincov. Podľa úradov bola smrť tuleňov spôsobená “prírodnými faktormi” a je spojená s hypoxiou (nedostatok kyslíka) - únik prírodného plynu v dôsledku tektonických pohybov na dne nádrže viedol k nedostatku kyslíka a vo výsledku k uduseniu zvierat.

Podobné prípady sú zaznamenané v rôznych častiach sveta: v Novom Zélande, ktorý sa pre vysokú seizmickú aktivitu regiónu zvykne označovať ako “trasúce sa ostrovy

V Indonézii, ktorá sa nachádza v sopečnom ohnivom kruhu Pacifiku Najmocnejší geologický proces, ktorý sa spomína, je uvoľňovanie vodíka z jadra Zeme, ktoré je spojené so zemetraseniami, sopečnými erupciami, vymieraním bioty - on narastá.

A ak je to tak, to znamená, že degazácia zemského vnútra, sprevádzaná seizmickou aktivitou, ktorá zabíja žijúce organizmy, môže čoskoro zasiahnuť aj ľudí!

Aby si zistil viac o pravých príčinách klimatických zmien prebiehajúcich na Zemi a východiskách z tejto situácie, pozri si medzinárodné online fórum “Globálna kríza. Naša záchrana je v zjednotení”.

Oficiálna webstránka projektu Tvorivá spoločnosť: https://creativesociety.com/sk

E-mail: [email protected]

#KaspickeMore #katastrofa #smrt #tvorspol

  
Hodnocení: 5 / 5 z 7
Zatím žádné komentáře...


Mimořádné zprávy