Anomálna horúčava v Japonsku, máj 2019

Anomálna horúčava v Japonsku, máj 2019

V Japonsku sa ustálila anomálna horúčava.

26. mája 2019 sa v meste Saroma na ostrove Hokkaidó, ktorý sa nachádza na severe krajiny, zohriala teplota vzduchu na rekordných + 39,5 °C. A v hornatej oblasti ostrova teplota stúpla na +38,8 °C, čím prekonala rekord starý 127 rokov.

Nezvyčajne horúce počasie je pozorované aj v iných oblastiach krajiny. V Tokiu 25.-26. mája ukazoval stĺpec ortuťového teplomeru +32 °C, čo je 9 °C nad 24 hodinovým priemerom.

A v prefektúre Saitama teplota vzduchu vyskočila do + 35,8 °C.

Leto 2018 sa v Japonsku stalo rekordne horúcim. V prefektúre Saitama bola 23. júla 2018 zaregistrovaná najvyššia teplota vzduchu za celú históriu meteorologických pozorovaní +41,1 °C. Akým bude leto tohto roku, ukáže čas.

Prudká zmena klímy

Klíma sa rýchlo mení a tieto zmeny môžu pozorovať obyvatelia ľubovoľného miesta na planéte. Anomálna horúčava v jedných oblastiach, anomálne sneženie v druhých. Silné lejaky, spôsobujúce všade záplavy. Vznik obrovských trhlín v zemi. Nárast sily a množstva zemetrasení. Proces zmeny klímy nesie narastajúci charakter.

Dnes je zvlášť dôležité zjednotiť sa na duchovno-mravnej osnove. Ak zmeníme vektor rozvoja spoločnosti zo spotrebiteľského na tvorivý, dokážeme dôstojne prežiť epochu klimatických skúšok. Zjednocovanie už prebieha.

O rok, 9. mája 2020 sú všetci ľudia Zeme pozvaní na Medzinárodnú konferenciu „Spoločnosť. Posledná šanca“. Toto nie je hra na G20. Toto sú slobodní ľudia z rôznych krajín sveta, ktorí otvorene hovoria pravdu a ktorí túžia žiť v jedinej všeľudskej rodine, kde hlavnou prioritou  bude Mier, Svedomie a Ľudskosť.

Na druhú Medzinárodnú konferenciu, ktorá sa uskutoční 9. mája 2020, sa možno zaregistrovať na odkaze: https://allatraunites.com/ru/.   

  
Hodnocení: 5 / 5 z 13
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO