Informačně-analytický portál
    

Anomálne teplo v Európe a Rusku, február 2020

Anomálne teplo v Európe a Rusku, február 2020

Obyvatelia Európy i európskej časti Ruska naďalej pozorujú anomálne teplú zimu, pripomínajúcu viac jar.

1. februára 2020 v mnohých mestách Európy dosahovala teplota vzduchu +18°C a na východe Španielska v Barcelone stĺpčeky teplomerov stúpli na +27°C.

V okolí Stredozemného mora a na Balkáne dosiahlo teplotné maximum v niekoľkých oblastiach +20°C. V strednej Európe dosiahla teplota +15°C, na juhu Škandinávie a v Dánsku bolo +11°C a v Nemecku a Poľsku – do +16°C.

2. februára boli prekonané celodenné rekordy v mnohých krajinách východnej Európy. V meste Gomeľ v Bielorusku sa vzduch zohrial na +9,7°C, v Kišineve (Moldavsko) na +14,5°C, v Odese (Ukrajina) na +17,2°C a v Minerálnych Vodách (Rusko) na +13°C. 

Zmena klímy. Začiatok veľkého nešťastia

Každý týždeň sa obnovujú teplotné rekordy. Obyvatelia rôznych oblastí Zeme sa stále častejšie stretávajú s anomálnymi prírodnými prejavmi. Planétu otriasajú silné kataklizmy. Čo ďalej?

Blížia sa vážne kataklizmy. Prečo už dnes mizne voda na planéte, keď sa masovo topia ľadovce a k čomu to bude viesť? Ako sa tieto katastrofické javy na planéte odrazia na životoch ľudí, na celej spoločnosti vcelku? Čo musíme robiť všetci spoločne dnes, aby zajtra nebolo pozde?

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO