Informačně-analytický portál
    

Anomálne mrazy v Ázii, január 2023

Anomálne mrazy v Ázii, január 2023

11. januára bola na juhu polostrova Tajmýr v západnej Sibíri zaznamenaná najnižšia teplota vzduchu v celom sledovanom období -73° C.

22. januára sa prudko ochladilo vo Vladivostoku a teplota klesla na -25° C. Teplé vody Japonského mora, na ktorého brehu stojí mesto, začali akoby vrieť a nad hladinou sa začala dvíhať para.

V noci na 22. januára klesla teplota v najsevernejšom meste Číny Mohe, ktoré sa nachádza v najvýchodnejšej provincii Chej-lung-ťiang (Hēilóngjiāng) na rekordných -53° C.

Čo je to s počasím? Je katastrofa nevyhnutná?

Dnes každý vidí, že sa klíma zmenila. A vzniká zákonitá otázka, čože sa to v skutočnosti deje s planétou? Teória antropogénneho faktoru, široko propagovaná oficiálnymi médiami, už zdravo mysliacich ľudí neuspokojuje. Čo sa teda deje?

Neľahostajní ľudia z celého sveta sa spojili, aby túto otázku preskúmali. Na medzinárodnom online fóre Globálna kríza. Naša záchrana je v zjednotení bola odhalená pravda o pravých príčinách zmien klímy na Zemi, predstavený bol matematický model vývoja udalostí v najbližších rokoch a takisto sa hovorilo o východisku z klimatickej krízy.

Medzinárodné online fórum Globálna kríza. Naša záchrana je v zjednotení  s voľbou jazyka sledovania: https://creativesociety.com/sk/global-crisis-our-survival-is-in-unity

Dnes sa už zjednotili milióny obyvateľov planéty. Ale tam, kde sú potrebné miliardy, to milióny nezvládnu. Iba zjednotenie celého ľudstva dokáže zastaviť klimatickú apokalypsu. Pripoj sa k projektu Tvorivá spoločnosť a povedz o ňom všetkým: https://creativesociety.com/sk

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO