Informačně-analytický portál
    

Silné zemetrasenia 31.10.-3.11. 2022

Silné zemetrasenia 31.10.-3.11. 2022

Ráno 3. novembra bolo zaregistrované silné zemetrasenie s magnitúdou 5,5 v oblasti Vrancea v Rumunsku. Ohnisko seizmickej udalosti sa nachádzalo v hĺbke 168 km. Podzemné otrasy pocítili nielen obyvatelia rumunských sídiel, ale aj v Moldavsku, Bulharsku, Srbsku a na Ukrajine.

Deň predtým došlo k neobvyklému zemetraseniu v Tichom oceáne, 1 100 km od pobrežia Kalifornie (USA). Magnitúda seizmickej udalosti dosiahla 6,0 a ohnisko ležalo v hĺbke 10 km. Predtým v tejto oblasti nedochádzalo k takýmto silným zemetraseniam.

31. októbra bolo zaregistrované hlboké zemetrasenie s magnitúdou 5,1 v Tyrrhenskom mori pri brehoch Talianska. Hypocentrum ležalo v hĺbke 268 km. Obyvatelia pocítili niekoľko podzemných otrasov.

Prudký rast seizmickej aktivity

V poslednej dobe si zástupcovia oficiálnych seizmických agentúr vo svojich správach rozhodne odmietajú všímať nárast seizmickej aktivity na celom svete. Vo svojich vyjadreniach manipulujú „štatistikami“, aby dokázali, že sa nič výnimočné nedeje.

V skutočnosti sa obrázok výrazne líši od zobrazeného. A ak tomu predtým nikto nevenoval pozornosť, dnes už ľudia nemôžu ignorovať, čo sa deje. Pod videami s vystúpeniami renomovaných vedcov často vidíme nespokojnosť a odhaľujúce recenzie očitých svedkov, ktorí sa stretli s anomálnymi udalosťami prvýkrát za všetky roky života vo svojom regióne.

Tím nezávislých analytikov vykonal štúdiu štatistík a všimol si, že tabuľky seizmickej aktivity sa líšia od agentúry k agentúre. Evidentný je fakt manipulácie. Pred ľuďmi sa snažia skrývať pravdu.

Čo sa deje v skutočnosti? Čo očakávať v najbližšej budúcnosti? Odhaľujúce dáta zaznejú na celý svet 12. novembra 2022 na medzinárodnom Fóre „Globálna kríza. Naša záchrana je v zjednotení“.

 

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO