Informačně-analytický portál
    

Rozsiahle lesné požiare v Jakutsku, august 2023

Rozsiahle lesné požiare v Jakutsku, august 2023

V Jakutsku v Rusku naďalej zúria lesné požiare. Podľa informácií k 6. augustu bolo v 13 regiónoch republiky zaznamenaných 98 prírodných požiarov na ploche 125 600 hektárov. Od začiatku požiarnej sezóny v roku 2023 asi 700 požiarov spálilo viac ako 1 200 000 hektárov vegetácie. S ohňom bojujú tisíce záchranárov, plamene však stále nedokážu dostať pod kontrolu.

Náš svet je v nebezpečenstve

Dnes sa klimatická situácia každým dňom rozžeravuje. A ani jeden obyvateľ planéty už nie je v bezpečí, pretože ataky živlov môžu zasiahnuť každého, nech je kdekoľvek. Avšak namiesto toho, aby sme zjednotili celé ľudstvo a zastavili klimatické zmeny, naďalej vedieme krvavé vojny, trpíme hladom a všetkými druhmi kríz a donekonečna sa navzájom vykorisťujeme. Sme manipulovaní a konzumná spoločnosť nás vedie do priepasti. Ale chceme to?

Všetci snívame o istote, stabilite a blahobyte a dnes máme možnosť všetko zmeniť – vybudovať Tvorivú spoločnosť, ktorá zaručí bezpečnosť každému človeku, pretože jej prvou osnovou je ľudský život ako najvyššia hodnota. Iba v Tvorivej spoločnosti budeme schopní aplikovať už existujúce technológie na stabilizáciu jadra planéty, neutralizáciu sopečných erupcií a zemetrasení a zastavenie ničivých záplav.

Nechceš predsa, aby za teba urobili voľbu? Dnes je teda životne dôležité, aby sa každý zoznámil s týmto všeľudským projektom a vybral si. 

https://creativesociety.com/sk

(Pozn. - z dôvodu reštrikčných pravidiel zo strany YouTube sa niektorým záujemcom video nemusí podariť zobraziť alebo prehrať. Ak sa tak stane, nájdete ho aj na alternatívnych kanáloch na platformách Odysee https://lnk.sk/ipb1 alebo Rumble https://lnk.sk/kwu7 ) 

  
Hodnocení: 5 / 5 z 10
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO