Informačně-analytický portál
    

Silné slnečné erupcie, august 2023

Silné slnečné erupcie, august 2023

7. augusta 2023 sa na Slnku vyskytla silná erupcia triedy X, ktorá spôsobila výpadok rádiového spojenia v Severnej Amerike. Celkovo boli počas prvého augustového týždňa zaregistrované až dve erupcie triedy X – najsilnejšie zo všetkých existujúcich klasifikácií slnečných erupcií.

Už viac ako 18 mesiacov sú na Slnku pozorované denné erupcie, ktorých intenzita neustále rastie. Erupcie triedy X boli zaznamenané aj v júni a júli. Navyše v júli boli takmer každý deň zaznamenané erupcie triedy M, druhé najsilnejšie.

Zopakuje sa osud Marsu?

Napadlo vám niekedy, že planéty Zem a Mars majú veľa spoločného? Vedeli ste, že tieto planéty majú rovnakú životnú cestu?

Existujú nezvratné dôkazy o paleontologických nálezoch života na Marse, zakladajúce sa na vedeckých štúdiách jeho zániku, o ktorých ani len netušíte!

Toto video prevracia všetky vedecké teórie o Marse. Máme vzácnu príležitosť študovať príklad smrti inej planéty od hydraulického rázu skôr, ako sa to stane našej planéte. Vzniká tu teda jedinečná príležitosť zabrániť záhube Zeme! Pozrite si úplné vedecké zdôvodnenie šokujúcich faktov o Marse na medzinárodnom fóre „Globálna kríza. Východisko existuje“ v 150 jazykoch: 

  
Hodnocení: 5 / 5 z 16
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO