Záplavy a zosuv v Papue-Novej Guinei, február 2019

Záplavy a zosuv v Papue-Novej Guinei, február 2019

Od 11. februára 2019 sú na ostrove Nová Británia, ktorý je súčasťou Papuy-Novej Guinei, pozorované silné lejaky. 17. februára tu silné lejaky vyvolali náhle záplavy. Prúdmi vody bolo zničených minimálne 70 domov. Boli zaplavené cesty a niekoľko sídiel sa ocitlo odrezaných od vonkajšieho sveta.

Približne v tom istom čase došlo následkom prívalových dažďov k zosuvu v provincii Madang, ktorá leží na ostrove Jáva (Indonézia). Zahynuli 2 ľudia.

Čo sa deje?

Klíma na planéte sa prudko mení, v súvislosti s čím dochádza k množstvu katakliziem. V najbližších rokoch ich sila a počet budú iba narastať. Dnes je pre nás, obyvateľov Zeme, dôležité neodvracať sa od tejto témy, tak naliehavo stojacej pred ľudstvom.

Pre prežitie je nutné čo najrýchlejšie zjednotenie všetkých ľudí. A to nie je možné bez každodennej práce na sebe a na kultivovaní svojej duchovnej podstaty. Ak dnes každý z nás nájde vnútri skutočnú lásku k blížnym a podá im priateľskú ruku, celá civilizácia bude mať zajtra. 

„Potom nebude strašné, keď časť ľudí prejde z jedného bodu planéty do druhého. Všade sa u nás nájde miesto. V poradí možno spať a v poradí možno pracovať. Hlavne, že sú všetci živí a sýti. Vari to nie je tak? A všetci sú v láske. Ale toto je možné iba v tom prípade, keď sa dosiahne pochopenie v každej rodine, v každom človeku a keď sa celé ľudstvo stane jednou rodinou. A to je možné iba v Pravde, v láske a v skutočnej duchovnej slobode“ (citát I.M. Danilova z relácie „Prichádza to. It is coming“).

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO