Informačně-analytický portál
    

Záplavy na Sumatre, december 2019

Záplavy na Sumatre, december 2019

29. decembra 2019 zasiahli regentstvo Labuhan Batu v provincii Severná Sumatra (Indonézia) silné lejaky, ktoré spôsobili nečakané záplavy. Dve rieky sa preplnili a vyliali z brehov.

Povodňové vody stúpli o dva metre. Búrlivé toky zničili most a cesty, zniesli desiatky obytných domov. Niektoré sídla boli odrezané od vonkajšieho sveta. Pri pokusoch zachrániť ľudí, ktorí sa ocitli vo vodných pasciach, sa záchranári s ťažkosťami dostávali do zatopených sídiel. 

Pre ľudí, ktorí prišli o strechy, boli zriadené špeciálne útočiská.

Šanca na hrane

Vidíme už významné zmeny klímy na planéte. Stále viac statočných odborníkov hovorí, že dynamika katakliziem bude iba narastať. Moderné technológie nie sú schopné zastaviť globálne klimatické zmeny. Ale východisko existuje! Je v zjednotení, družbe a ľudskosti. O dôležitosti zjednotenia na osnove družby a duchovno-mravných kvalít sledujte v relácii „Šanca na hrane“ na ALLATRA TV, ktorá kladie nasledovné otázky i dáva na ne odpovede:

O čom hovoria očití svedkovia klimatických udalostí a o čom mlčia svetové masmédiá? Ako sa menia hodnoty človeka v podmienkach prudkých premien v osude ľudstva, stavajúcich jeho existenciu na hranu prežitia? A prečo je práve teraz dôležité globálne zjednotenie svetovej komunity a účasť každého?

  
Hodnocení: 5 / 5 z 13
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO