Silné lejaky v americkom štáte Missouri, august 2019

Silné lejaky v americkom štáte Missouri, august 2019

26. augusta zasiahli americký štát Missouri silné dažde, ktoré viedli k záplavám. Miestami spadlo viac ako 150 mm zrážok. V oblasti St. Luis bolo uzavretých niekoľko ciest a školy. Prúdy vody z ciest unášali automobily a niektorí vodiči, ktorí sa ocitli vo vodnej pasci, potrebovali pomoc záchranárov. Najväčšie množstvo zrážok spadlo v okolí mesta Eureka.

Čo robiť pri záplavách. Inštrukcia

Nezvratnosť klimatických zmien

Mnohé masmédiá už otvorene hovoria o nezvratnosti klimatických zmien, o nevyhnutnosti konsolidácie činností všetkých ľudí na planéte. Nezávislých štátov je mnoho, ale my všetci sme obyvatelia Zeme a musíme sa zjednotiť. Zjednotiť sa na osnove ľudskosti, morálnych a duchovno-mravných osnovách, na osnove dobroty a družby. Veď najvyššia hodnota na zemi je život každého človeka. Možnosti ľudí sú ohromné a ak ich nasmerujeme do tvorivého riečiska, dokážeme prekonať všetky ťažkosti. 

Vedci z celého sveta, odborníci, obyčajní ľudia dobrej vôle sa už zjednotili a vytvorili platformu, na ktorej dobrovoľníci z rôznych kútov sveta prijímajú aktívnu účasť v informovaní ľudí o prebiehajúcich udalostiach a cestách východiska z nich. Očití svedkovia posielajú svoje videá a delia sa o skúsenosti, ako po zjednotení úsilia dokázali prekonať následky živlov. 

Ponúkame Vašej pozornosti reláciu „PRECEDENS“ na ALLATRA TV. V nej je povedané, čo očakáva ľudí v najbližšej budúcnosti, ak ľudia urobia voľbu na jednu alebo druhú stranu rozvoja spoločnosti. Prečo je pre ľudí dôležité zjednocovať sa už teraz. Rozhlásenie – to je precedens meniaci budúcnosť, ktorý vytvorili sami ľudia.

 

  
Hodnocení: 5 / 5 z 9
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO