Silný dážď v Soči (Rusko), august 2019

Silný dážď v Soči (Rusko), august 2019

17. augusta zasiahol územie Soči silný dážď. 

16. augusta 2019 bolo v Južnom federálnom okruhu v súvislosti so zhoršením poveternostných podmienok vyhlásené varovanie pred búrkami.

Podľa informácií odborníkov lejak dvojnásobne prevýšil kritérium „veľmi silného dažďa“. Viditeľnosť sa v tento deň zhoršila na 900 m. Cez deň spadlo 105 mm atmosférickej vlahy, čo predstavuje 105 l vody na jeden m2 zemského povrchu.

V noci na 18. augusta spadlo ešte 24 mm zrážok, čo v súhrne za deň 17. augusta a noc 18. augusta činilo 129 mm. Tento ukazovateľ presiahol mesačný augustový priemer.

Na Zemi je zaznamenávaných stále viac klimatických zmien. Prakticky každý obyvateľ planéty to vidí za oknom. Podľa informácií vedcov bude katastrof spojených s klímou prebiehať ešte viac. Potrebné je urýchlené zjednotenie všetkých ľudí na planéte na základe všeľudských hodnôt. Veď len spoločne dokáže civilizácia prejsť týmto obdobím s minimálnymi následkami. 

Kvôli informovaniu verejnosti bol dobrovoľníkmi Medzinárodného spoločenského hnutia „ALLATRA“ vytvorený projekt „Mimoriadne správy“. Obyčajní ľudia sa už zjednocujú, aby pomáhali tým naokolo. Pripojte sa aj Vy!

Čerstvé vydanie „Mimoriadnych správ“ „POŽIARE na SIBÍRI. Roztápa sa EVEREST. Prúd NEUTRÍN tryská zo Zeme! Čo sa deje s PLANÉTOU v lete 2019“ je už na stránke:

  
Hodnocení: 5 / 5 z 11
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO