Informačně-analytický portál
    

Tornáda v polovici januára 2022

Tornáda v polovici januára 2022

Druhá polovica januára bola plná ničivých katakliziem. Búrky, záplavy, nevídané metelice, silné zemetrasenia, smrteľné zimy, tornáda... Živelné pohromy sa valili jedna za druhou. Akoby sa samotná príroda dala do boja proti ľudstvu.

Tornáda v Európe

24. januára bola zimná vodná smršť zaznamenaná pri ostrove Skopelos v Grécku.

29. januára vyšla vodná smršť na súš v Boľšom Utriše v Krasnodarskom kraji Ruska.

Smršte v Ázii

13. januára sa dve silné tornáda prehnali mestom Wu-chan a v východnou provinciou Ťiang-su (Jiangsu) v Číne. Žiaľ, hlásené sú aj obete. Stovky ľudí boli zranené. Smršte poškodili stovky domov. Ďalšie tornádo zasiahlo mesto Shengze v oblasti Su-čou (Suzhou) a takisto zabíjalo.

30. januára sa smršť prehnala tretím najväčším mestom Malajzie Ipoh.

Smršť v Iraku

14. januára zasiahlo tornádo mesto Arbíl. Živel strhával strechy z budov a ničil všetko, čo mu prišlo do cesty.

Silné tornádo v USA

Tornáda v polovici januára 2022
Tornáda v polovici januára 2022
Tornáda v polovici januára 2022
Tornáda v polovici januára 2022

16. januára zasiahlo silné tornádo mestá Naples a Fort Myers na Floride. Rýchlosť vetra dosahovala 53 m/s. Živel zdemoloval desiatky domov. Asi 16 000 obyvateľov na juhozápade Floridy zostalo bez elektriny.

Smršť v Dominikánskej republike

18. januára sa vodná smršť prehnala popri pobreží provincie Puerto Plata na severe ostrovného štátu.

Vír v Argentíne

25. januára zasiahla smršť nemezocyklónového pôvodu mesto Malargüe v provincii Mendoza.  

Svet sa mení pred očami

O zmenách klímy sa hovorí už desaťročia. Avšak stále sa menia a dnes sa už tieto zmeny dotýkajú každého človeka. Z veľkých tribún zaznievajú krásne a správne slová, ale môžu zastaviť katastrofy?

Tieto slová nevládzu pomôcť. Pretože sa zakladajú na klamstve o príčinách globálnej zmeny klímy. Nehovoria o tom, čo je teraz skrývané pred väčšinou populácie a čo sa už čoskoro stane zrejmým každému – vo vnútri planéty prebiehajú hlboké zmeny, podmienené cyklickosťou galaktických procesov.

Obrovská katastrofa neobíde nikoho. A preto je dnes také dôležité, aby sa každý človek dozvedel Pravdu. Ak chceš zachrániť seba i svojich blízkych, zdieľaj toto video so všetkými svojimi známymi. A pridaj sa k medzinárodnému projektu „Tvorivá spoločnosť“.

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO