Krokodíly v uliciach mesta Vadodara (India), august 2019

Krokodíly v uliciach mesta Vadodara (India), august 2019

Záplavami boli postihnuté Vadodara a iné mestá západoindického štátu Gudžarát. V priebehu 24 hodín  v oblasti Vadodary napadlo 499 mm zrážok, v dôsledku čoho sa rieka Vishwamitri, pretekajúca mestom, vyliala z brehov a zaplavila priľahlé teritórium. V rieke žije okolo 300 krokodílov bahenných, ktorí si začali osvojovať zaplavené ulice mesta. Krokodíly boli spozorované na niekoľkých miestach. Odborníci lesnej správy vylovili troch krokodílov.

V súvislosti s dažďami a záplavami úrady zatvorili miestne letisko a školy. Kvôli pohrome bola taktiež pozastavená železničná doprava.

Čo robiť pri záplavách, sa môžete dozvedieť z príručky.

Čo sa deje na planéte

 

Zo správy „O problémoch a dôsledkoch globálnej zmeny klímy na Zemi. Efektívne cesty riešenia daných problémov“:

„Jedným z najvýznamnejších medzinárodných problémov 21. storočia je zmena celoplanetárnej klímy... Globálna zmena klímy na zemi – to je v základe derivácia astronomických procesov a ich cyklickosti... Sú to procesy, na ktoré dnes ľudstvo nie je schopné vplývať, preto sa nemôžu podceňovať ich následky, možné riziká a ťažkosti pre ľudí v spojení s nastávajúcimi udalosťami na Zemi, na tieto udalosti sa treba pripravovať.“

Už dnes sa mnohí očití svedkovia delia o pozorovania a príklady vzájomnej pomoci z miest udalostí. Tieto inšpirujúce príklady nemajú hranice a národnosti – sú to príklady ľudskosti.

Každý človek, ktorý sa chce zúčastniť jedného spoločného diela, môže napísať na elektronickú poštu: [email protected]  

Na kanáli ALLATRA TV sú v relácii „KLÍMA.BUDÚCNOSŤ JE TERAZ“ ukázané reálne príklady spájania sa ľudí na spoločnej vnútornej duchovnej osnove, ľudskosti a vzájomnej pomoci v súčasnej spoločnosti. Vysvetlená je súvislosť kozmických procesov, eschatológie a klimatológie s vektorom rozvoja celého ľudstva:

 

  
Hodnocení: 5 / 5 z 15
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO