K silnému zemetraseniu s magnitúdou 7,0 došlo 1. marca v Peru.

K silnému zemetraseniu s magnitúdou 7,0 došlo 1. marca v Peru.

V juhovýchodnej časti Peru došlo v piatok, 1. marca, k zemetraseniu s magnitúdou 7,0, informuje SBS News.

Seizmická udalosť bola zaznamenaná v málo osídlenej oblasti andského regiónu.

Geologická služba USA oznámila, že hypocentrum zemetrasenia ležalo v hĺbke 257 km. Epicentrum podzemných otrasov sa nachádzalo neďaleko hranice s Bolíviou, na severozápad od mesta Azangaro. 

Výkyvy zemskej kôry boli zaregistrované o 08:50(UTC). Sila zemetrasenia bola taká veľká, že ozveny seizmickej udalosti pocítili v Brazílii, Bolívii i Čile.

Klíma sa mení

Prudké zmeny klímy na Zemi každým dňom naberajú obrátky. Živelné pohromy ničivej sily prekvapujú ľudí, ničiac všetko na svojej ceste. Ale nech vzniknú akékoľvek náročné podmienky, ľudia môžu vždy prejaviť ľudskosť, dobrotu, pozornosť, vzájomnú podporu. Veď len po zjednotení je možné nájsť východisko a prekonať všetky trampoty. Mnohí ľudia na Zemi chápu vážnosť prebiehajúcich procesov, ale zdá sa im, že tieto zmeny nie sú také bystré. V skutočnosti, ak sa pozrieme na frekvenciu, s ktorou prichádzajú živelné pohromy a stále rastúcu silu, tak situácia nie je taká ružová.

V relácii „KLÍMA. BUDÚCNOSŤ JE TERAZ“ sú ukázané reálne príklady zjednotenia ľudí v súčasnej spoločnosti na spoločnej vnútornej duchovnej osnove, ľudskosti a vzájomnej pomoci a tiež odpovede na znepokojujúce životne dôležité otázky o zmene klímy na planéte, o výstrahách pred prichádzajúcimi udalosťami:

 

  
Hodnocení: 5 / 5 z 11
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO