Silné sneženie a dažde v Alžírsku, január 2019

Silné sneženie a dažde v Alžírsku, január 2019

Silné sneženie a dažde, ktoré zasiahli Alžírsko, vyvolali povodne, oznamuje The New Indian Express.

Najmenej 17 oblastí štátu bolo postihnutých silným snežením. Za posledných 24 hodín bolo na zasnežených cestách zachránených asi 100 ľudí. Nehľadiac na pokračujúce práce pri odpratávaní snehu, celkovo asi 33 ciest zostáva ešte zablokovaných.

Ako bolo oznámené skôr, susedné Tunisko sa taktiež ocitlo v moci snežnej nepohody. Podrobnejšie tu.

Prírodné kataklizmy

Pri stretnutí sa s prírodnými kataklizmami mnohí sa stávajú bezradní, ale veď od chápania toho, čo sa deje, od pokoja, vzájomnej podpory a pomoci závisí efektívnosť riešenia akýchkoľvek následkov globálnej zmeny klímy. 

V správe „O problémoch a dôsledkoch globálnej zmeny klímy na Zemi. Efektívne cesty riešenia daných problémov“ sa hovorí:

Globálna zmena klímy na Zemi – to je v základe derivácia astronomických procesov a ich cyklickosti. Táto cyklickosť je neodvratná. Geologické dejiny našej planéty svedčia, že Zem už neraz prežívala podobné fázy globálnej zmeny klímy.“

V tej istej správe je ukázaná cesta prekonania všetkých ťažkostí spojených s rýchlymi klimatickými zmenami:

„Vo svetovej spoločnosti je potrebné bezodkladne meniť spotrebiteľský vzťah k životu na tvorivý vektor. Veď už teraz je pozorovaná strata duchovno-mravnej osnovy, tej osnovy života, kvôli ktorej existuje ľudský rod...“

Navrhujeme Vašej pozornosti reláciu „Nadchádzajúce kataklizmy. O vzájomných vzťahoch medzi ľuďmi. Obnovenie ľudskosti“ na ALLATRA TV.

Táto relácia sa dotýka tém, ako sú dôležitosť zjednotenia ľudí pred nastávajúcimi udalosťami, zvláštnosti vo vzájomných vzťahoch ľudí v spoločnosti i rodine, príčiny vzniku konfliktov a ich vyriešenie. O slobode voľby a vzájomnej úcte.

  
Hodnocení: 4.9 / 5 z 12
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO