Informačně-analytický portál
    

Záplavy v New Yorku, september 2023

Záplavy v New Yorku, september 2023

29. septembra zasiahli štát New York v USA silné dažde, ktoré spôsobili záplavy. Starosta New Yorku vyhlásil stav núdze. Len za jeden deň tu spadlo až 100 mm zrážok – takmer mesačná norma! Cesty a pivnice sú zaplavené, premávka metra a vlakov je pozastavená.

September 2023 bol v New Yorku najvlhkejší za posledných 140 rokov. Za mesiac tu spadlo 350 mm zrážok (norma je 122 mm).

GLOBÁLNA KRÍZA. AMERIKA NA KRIŽOVATKE 2024

Amerika je na pokraji skazy... Chcete vedieť pravdu o tom, čo čaká Ameriku a svet v blízkej budúcnosti? Chcete vedieť, ako ochrániť seba a svoju rodinu pred nevyhnutnými katastrofami, ktoré sa už začali a budú len pribúdať? Chcete vedieť, čo stojí za klimatickými katastrofami a katastrofickými udalosťami, ktoré ohrozujú našu planétu?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali „áno“, musíte si pozrieť národnú online konferenciu „Globálna kríza. Amerika na križovatke 2024“.

Na tejto konferencii sa dozviete:

    • Aká je skutočná a bezprostredná hrozba, ktorej čelí Amerika a všetko živé na Zemi, a prečo to nie je prezident Putin alebo tretia svetová vojna.

    • Aké deštruktívne a nevyhnutné katastrofy sa udejú v nasledujúcich 5-7 rokoch a ako ovplyvnia všetky aspekty vášho života a životov vašich blízkych. 

   • Aké sú dve možné cesty z tejto situácie.

   • Aké kroky musíte podniknúť, aby ste zaistili svoju bezpečnosť a prežitie v ťažkých a nebezpečných časoch, ktoré vás čakajú.

Pripojte sa na stránke creativesociety.com/sk k online konferencii „Globálna kríza. Amerika na križovatke 2024“, ktorá sa uskutoční 7. októbra o 19:00 SELČ

  
Hodnocení: 5 / 5 z 8
Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO