Neobyčajná trhlina v zemi na Novom Zélande, jún 2019

Neobyčajná trhlina v zemi na Novom Zélande, jún 2019

V noci na 25. júna v meste Rotorua, nachádzajúcom sa na Severnom ostrove (Nový Zéland) vznikla trhlina v zemi, po čom sa prepadla pôda a zo vzniknutej jamy začali vyletovať ohromné kusy vriaceho bahna. K ránu sa prepadlina začala rozširovať a bahenný „gejzír“ dosahoval výšku 10 m.

Miestni obyvatelia sa neraz stretávali so vznikom trhlín v zemi, z ktorých šla para – oblasť sa nachádza v geotermálnej zóne Whakarewarewa, Avšak nikdy nevideli, aby z prepadlísk vyletovali bahenné gule.

Časté anomálie

Dnes sa anomálie často registrujú v rôznych častiach planéty. Vznik obrovských trhlín v zemi, neobyčajne veľké krúpy, veľmi silné lejaky, nebývalá horúčava. Pre zbadanie zmeny klímy netreba byť vedcom. Stačí sa jednoducho pozaujímať o danú tému. Sami ľudia vykladajú v sociálnych sieťach fotografie toho, čo sa deje v oblasti, kde žijú.

Klíma sa menila na Zemi už neraz, čo potvrdzujú početné výskumy vedcov. Nejedna civilizácia zahynula v globálnych kataklizmách. A ak chceme prežiť, prežiť celé ľudstvo, je krajne dôležité už dnes podniknúť všetko možné pre zjednotenie svetovej komunity na osnove družby.

„Ale ani v takpovediac najpozitívnejšom výsledku, ak sa naozaj, doslova ešte trošičku, obdobie Križovatky skončí a ľudstvo si zvolí cestu duchovného rozvoja, jednoty, ak prestanú mlčať všetci, ktorí sú aspoň trochu Živí a zjednotia sa, tak sa nebudeme môcť vyhnúť väčšej časti katastrof, ktoré sú už vytýčené, povedzme to tak, ale prežiť môžeme. Ale prežiť môžeme len spolu.“ (citát I.M. Danilova z relácie „Klíma. Budúcnosť je teraz“.)

Zatím žádné komentáře...


ZPRÁVY


VIDEO